czwartek, 26 listopada 2009

O-STUFF vs. SX-Sport

Dla tych, którzy jeszcze nie ogarnęli, powstał nowy sklep z rzeczami dla orientalistów O-STUFF. Moim zdaniem jest to bardzo dobry krok w stronę rozwoju orientacji w Polsce jaki i czysto marketingowym. Chłopaki deklarują się sporymi upustami dla klubowych oraz indywidualnych odbiorców. Pochwalili się na KWJ, że asortyment z dnia na dzień się powiększa, również negocjują najniższe ceny, aby Polska Orientacja oraz poziom zawodniczy się podnosił. Ile w tym prawdy? Ile kitu? Okaże się za jakiś czas.

Na pewno wielkim plusem jest to, że została stworzona konkurencja na polskim rynku „orientacyjnym”. SX-Sport przestał mieć monopol. Dzięki temu siłą rzeczy ceny staną się konkurencyjne (niższe). Sklepy będą pokazywać się na coraz większej ilości zawodów, co ułatwi na zakup sprzętu. Aby pozyskać profesjonalne buty lub kompas nie będziemy musieli wybierać się do Czech czy Skandynawii, wszystko będzie na miejscu.
Ciekawym posunięciem jest stworzenie kolekcji gadżetów „Orienteering – mój wariant”. Sposób popularyzowania naszego sportu rewelacyjny!!!
Jak już wcześniej wspominałem konkurencja na tym szczeblu wyjdzie wszystkim na dobre.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak komentujecie bez zalogowania się na swoje konta to prosiłbym o późniejsze podpisanie się :) DZINKS