piątek, 22 kwietnia 2011

cd. Česká republika

W piątek po porannym treningu spakowaliśmy się i udaliśmy się w okolice Brna na dwudniowe zawody kończące obóz. Po drodze odwiedziliśmy Třeboň – miasto w którym ma się odbyć sprint na EYOCu. Powiem jedno „będzie ciekawie”.

24h, 4biegi (średni, nocny, dwie zmiany sztafety), 21km. Taka dawka wydaje się być zabójcza i była ale o tym za chwile.

O 13:30 ruszyłem na trasę średniego. Udało mi się go przebiec bez większego błędu i wygrać bieg . Jednak przypłaciłem go sporym ubytkiem sił i nie uśmiechało mi się biegać nocnego za 9h, a po za tym odczuwałem obozowe zmęczenie. Mimo to ruszyłem o 22:30 do lasu. Po gładko pokonanym pierwszych 6 pkt, nogi miałem jak z waty które nie chciały podawać. Wyłączyłem myślenie, a błąd jaki się pojawił na 7pkt utwierdził mnie w tym, że nie potrzebnie wychodziłem do lasu. Zszedłem z trasy choć biegłem na ok. 10miejsce. Teraz uznaję, że był to dobry ruch. Walka o ukończenie trasy, mija się z celem, jakim jest walka o miejsca.

Wyniki średni

Wyniki nocnyW niedziele o 10:00 wystartowałem w MIX z trenerem Sokalskim. Nie mając trzeciego do sztafety, byłem zmuszony do pokonania dwóch zmian. Trener przybiegł drugi, mi udało się wyprowadzić sztafetę na pierwsze miejsce i je utrzymać na trzeciej zmianie. Przebiegając przez strefę zmian, przebrałem dederon na ten z innym numerem, zmieniłem chipa i ruszyłem dalej.

Wyniki sztafetyPodsumowując! Obóz najlepszy na jakim byłem. Fajna atmosfera, wszystko strasznie profesjonalnie zorganizowane, ciężki technicznie teren, poprawiłem bieganie w skałkach oraz korzystanie w pełni z piktogramów – 10 dni świetnej zabawy!!

PS2 – we wtorek jadę na kolejny obóz techniczny ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak komentujecie bez zalogowania się na swoje konta to prosiłbym o późniejsze podpisanie się :) DZINKS